FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Víkend skončil. Tak tu máme tradiční report o utkáních, která se odehrála v opravdu úmorném vedru... Zároveň můžeme představit nového partnera, který bude podporovat náš klub svými produkty

Víkend skončil. Tak tu máme tradiční report o utkáních, která se odehrála v opravdu úmorném vedru... Zároveň můžeme představit nového partnera, který bude podporovat náš klub svými produkty

Áčko se podruhé představilo doma a podruhé v sezóně proti 1.HFK Olomouc

Jak jsme psali, tento víkend byl ve znamení velice teplého počasí. Naše Áčko se utkalo v sobotu s týmem z olomoucké Holice. Bylo to již druhé měření sil, jelikož jsme s nimi odehráli pohárové utkání. Bohužel, odveta se povedla více soupeři, a tak nám porážku z MOL CUPu vrátil. Nutno říct, že spravedlivě a zaslouženě. Kluci dnes neměli svůj den. Ačkoliv, do inkasované branky to z pohledu domácích nevypadalo vůbec špatně. Šance jsme si vytvořili a byly zde i možnosti pro skórování, i když ne úplně 100 %. Pak ale přišla studená sprcha jak pro hráče, tak určitě i pro fanoušky. V 17. minutě soupeř udeřil ze standardní situace a šel do vedení. Zbytek poločasu pak patřil už jim. Kluci se s nepříznivým skóre nedokázali popasovat a propadávali v osobních soubojích i v rozehrávce.

V druhém poločase se HFK zatáhlo do bloku a vyčkávalo na protiútoky. My jsme jim tytu situace kolikrát po individuálních chybách značně ulehčili. Ale pořád to bylo hratelné. Do několika šancí jsme se dostali, ale zase to nebyly šance úplně vyložené, ale něco tam spadnout mohlo… Ke konci utkání jsme hru více otevřeli a snažili se misku vah aspoň srovnat. Snaha byla obrovská a bylo vidět, že kluci chtějí. V samotném závěru Holice využila brejk, když už jsme byli snad v maximálním možném počtu nastěhovaní na polovině soupeře a dovršila tak skóre na konečných 0:2 z pohledu domácích. ,,Zápas jsme nezvládli všichni, to znamená, že i my trenéři. Kritika za tento zápas je v pořádku a je na nás, jak ji přijmeme. Teď hlavy nahoru a se Všechovicemi to musí být zase starý známý Kostelec“, nešetřil kritikou kouč našeho Áčka Lubomír Keluc.

Béčko potvrdilo formu a roli mírného favorita

3.kolo OP PV Kostelecká rezerva se poprvé představila venku na horké půdě v Dobromilicích.

A nutno říct, že to byla sladká tečka za víkendem a malá náplast na nezdar Áčka. Prvních 15 minut byla sice hra vyrovnaná a vypadalo to na tuhý boj o body, ale naše Benfica svoje tempo stupňovala, což vyústilo v první gól. Chvíli nám trvalo zvyknout si na offside systém, který mají Dobromilice skvěle zvládnutý, ale přesto nás to nepřibrzdilo. Od nějaké 20. minuty jsme převzali absolutní kontrolu nad zápasem a soupeře přehrávali ve všech směrech. Na domácí se hnal jeden kontr za druhým. Když byla potřeba, hru jsme dokázali zpomalit a akce si připravit. Do šaten jsme šli s opravdu pohodlným náskokem pěti gólů. A to mohl být soupeř rád, že ne víc.

Do druhého poločasu šla naše rezerva v obměněné sestavě. Trenér David Pírek využil náskoku a pohodlí 7 hráčů na lavičce a všechny je poslal do hry. Střídání byla znát a hra se vyrovnala. Každopádně se potvrdilo, že i naše lavička je silná a hrála naprosto vyrovnanou partii, což je obrovská výhoda a příslib pro další utkání. V průběhu poločasu se postupně začali hráči se základní jedenáctky vracet do hry a opět šel výkon nahoru. Střelecky jsme se prosadili celkem 8krát, soupeř ani jednou. Mezi střelci pak vyčníval Radek Doležel, který v samotném závěru pečetil svůj hattrick. ,,Za výkon musím hráče pochválit. Výsledek hovoří za vše. I když v úvodu zápasu tam byly věci, co se mi nelíbily a musel jsem zvýšit hlas, tak v konečném výsledku musíme být všichni spokojení jak s předvedenou hrou, tak samozřejmě i s výsledkem‘‘, doplnil hodnocení hrající trenér David Pírek.

Můžeme potvrdit nového partnera

koju Od tohoto víkendu jsme navázali spolupráci s novým partnerem. Jedná se o prostějovskou firmu KOJU, která je zaměřená na výrobu přírodních produktů, konkrétně zázvorových shotů prémiové kvality. Co se týče značky jako takové, snaží se být jedineční v tom co dělají, na nic si nehrát a dělat především to, co je baví. Když se řekne ‚‚KOJU‘‘, chtějí, aby se lidem vybavila radost z kvalitního produktu, vlídného přístupu k jejich požadavkům, moderní a jedinečný design a také snahu o ekologický přístupu k celému procesu. Obecně se dá říct, že shoty obsahují velké množství vitamínů, mají tedy skvělé využití pro posílení imunity, napomáhají při trávení, zlepšují činnost srdce a působí také jako přírodní nakopávač před tréninkem.

print Formát pro tisk