FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Poslední herní víkend před zimní přestávkou máme za sebou. Teď už se můžeme těšit zase na jaro

Poslední herní víkend před zimní přestávkou máme za sebou. Teď už se můžeme těšit zase na jaro

Áčko podalo zejména v prvním poločase skvělý výkon, na body to ovšem nestačilo. Béčko již nehrálo a slavilo půlmistra

V první poločase jsme z naší strany viděly dobrý fotbal. Byli jsme dominantní na míči a soupeře do ničeho nepouštěli. Šancí bylo na dva zápasy, ale zužitkovat se nám podařilo jen jednu, kdy se ve 41. minutě trefil Dominik Hruban, kterému byl odvolán trest z předchozího zápasu. Pravda se ukázala a jsme rádi, že dala komise Kostelci za pravdu.

Zpět k utkání. Dařilo se i naší jedničce v bráně Honzovi Vítkovi, který suverénně sbíral nákopy soupeře a dokázal je přetavit v nebezpečné situace na druhé straně, jelikož má skvělý nákop přes třičtvrtě hřiště. V dobrém výkonu jsme pokračovali, ale další gól se nám vstřelit nepovedlo. Ačkoliv jsme měli jít do šaten s náskokem 4 nebo pěti gólů, odcházeli jsme za stavu 0:1 z pohledu hostí.

Druhý poločas na nás soupeř vlétl a my se zatáhli. Ale naše pevná obrana bez větších obtíží odolávala a týmový výkon naší jedničky nedovolil soupeři vytvořit si 100% šance. Pak ale přišla inkriminovaná 67. minuta. Jan Vítek chytil míč do své náruče, ale soupeř do něj i tak bezohledně vletěl. Sanitka, s největší pravděpodobností zlomenina v oblasti klíční kosti a teď už s jistotou můžeme říct operace. Že za tento jasný a likvidační faul nebyla udělena karta, ponecháme bez komentáře.

Do brány musel Marek Hradečný a bylo znát, že se tento moment podepsal na koncentraci našeho týmu. Za 4 minuty jsme totiž inkasovali a o deset minut později podruhé. Soupeř tedy zápas otočil a nakonec bral všechny body. My tak tedy prohráli další utkání, o kterém můžeme říct, že jsme určitě nebyli horším týmem.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.