FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Polovina podzimní části za námi, můžeme bilancovat a ohlásit změny v kádrech našich mužských družstev

Polovina podzimní části za námi, můžeme bilancovat a ohlásit změny v kádrech našich mužských družstev

V prvním bloku se budeme věnovat Áčku

O posilách jsme informovali v průběhu léta a na začátku soutěže. Nyní můžeme s jistotou říct, že osa týmu zůstává nezměněna. Kádr byl doplněn o mladé borce z 1.SK Prostějov (Zbožínek, Klimeš) a naopak zkušenost do týmu přinesl Tomáš Los z Lutína. Z Lutína k nám přišli i Marek Brhel a Tomáš Konečný. Právě posledního zmíněného se týká jediná změna v kádru našeho Áčka, jelikož Tomáš musel nuceně přerušit kariéru ze zdravotních důvodů a minimálně na podzim už se v našich barvách neukáže. Držíme palce ať vše dopadne dobře!

Další doplnění přišlo v brankovišti, kde vznikl rodinný tandem na ose Vítek – Hradečný, stejně tak přišlo doplnění do útoku po příchodech Davida a Denise Holubových. Realizační tým posílil asistent Petr Kupka, jinak vše zůstává při starém.

Nikdo určitě nečekal, že vletíme do divize a budeme vyhrávat zápasy jak na běžícím páse. Soutěž je velice vyrovnaná a je před borci z Áčka ještě hromada práce. Dvakrát se nám podařilo vyhrát. Ostatní zápasy jsme prohráli navzdory dobrým výkonům. V neposlední řadě došlo taky v průběhu první poloviny ke změně na postu kapitána, kdy Jan Skalník převzal pásku po Jakubovi Ondrouškovi.

Druhý blok věnovaný Béčku

Co se týká posil pro Béčko, tak jsme o tom taktéž informovali na začátku sezóny. Již do přípravy se k nám připojilo trio David Tinka, Jan Vymazal a Patrik Piňos. David s Patrikem k nám přišli z nižších soutěží, nicméně se skvěle adaptovali a přinesli do týmu potřebnou konkurenci. Honza k nám dorazil ze Slatinic, takže je brán jako posila se zkušenostmi z krajských soutěží, které v Béčku skvěle prodává.

Hned v úvodu soutěže nás opustil Dimtrij Potetenin, který se rozhodl z rodinných důvodů hrát blíže k bydlišti a přestoupil do rezervy Čechovic. Lze to brát, stejně jako v Áčku, jako jediný odchod. Následně se ještě povedlo v samotném závěru přestupového období dva příchody. Do brány se nám z Vícova vrátil Honza Drčka a útok posílil Martin Řehulka, který se stihl stát našim nejlepším střelcem během pěti zápasů.

Určitá očekávání od Béčka před sezónou byla a netajilo se v čele s trenérem tím, že by chtělo a mělo hrát o špici OP. Podle tabulkového postavení se vše daří nadmíru dobře. Do týmu se podařila dostat konkurence a kvalita, která je zúročována jak na trénincích, tak v zápasech.

Zima se blíží, ale je před námi ještě slušná porce utkání. Věříme, že nás budete nadále podporovat, jak doposud, a že si najdete cestu na fotbalové hřiště v Kostelci, ať už hraje Áčko nebo Béčko. My tu budeme za kostelecký fotbal bojovat vždy!

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.