FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Ohlédnutí trenéra Keluce za utkáním prvního předkola MOL CUPu

Ohlédnutí trenéra Keluce za utkáním prvního předkola MOL CUPu

Zdravím kouči, máme za sebou úspěšný víkend ve formě postupu do dalšího kola MOL CUPu. Porazili jsme 1.HFK Olomouc poměrně vysokým rozdílem 4:1. Jak byste utkání hodnotil?
Utkání hodnotím pozitivně, ikdyž tam byly nedostatky a hlavně ve druhém poločase byly vidět více. Je to i tím, že kluci si na sebe zvykají, dále je potřeba ještě dotrénovat kondici. Každé takové utkání by nás mělo posunout a musíme si víc a víc věřit.

Do utkání se zapojili i hráči, které naši fanoušci nemusí úplně znát. Konkrétně skórující Tomáš Konečný, David Zbožínek a Adam Klimeš. Jak hodnotíte jejich výkon/přínos pro tým? Můžeme je brát jako potvrzené posily pro nastávající sezónu?
Všechny nové hráče do mužstva vybírám vždy pečlivě a je tam více kriterií, které hráč musí splňovat. Posila to je, až když opakovaně předvádí kvalitní výkony. Věříme, že všichni nám ukážou, že posilami budou nejen na hřišti, ale i v kabině.

V dalším kole budeme hrát už s jistotou proti týmu z 3.ligy. Konkrétně Tatran Bohunice. Budete směřovat tento týden a připravovat hráče na toto utkání?
Máme s Peťou Kupkou nastavený plán přípravy a stále je potřeba, abychom pokračovali v jeho průběhu. Až v pátek si řekneme pár věcí k utkání, které je pro hráče za odměnu a můžou se jen ukázat.

Máme úspěšně odehraný ostrý zápas a dva přáteláky. V čem vidíte největší sílu týmu a na čem je naopak potřeba dále pracovat?
Síla mužstva začíná v šatně, kde panuje pohoda. Na hřišti si ale hráči musí zažít automatizmy, které je posunou dál.

Jak byste hodnotil dnešní atmosféru a podporu diváků?
Atmosféra utkání byla parádní a kluci se divákům za ní odvděčili na jedničku.

Je něco, co byste chtěl vzkázat do éteru ať už fanouškům nebo lidem co se pohybují ve sférách kosteleckého fotbalu?
Rád bych pozval diváky na další utkání a velmi jim děkujeme za podporu.

print Formát pro tisk