FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

,,Největší rozdíl oproti minulým sezónám vidím v šířce kádru. Scházíme se zatím i na tréninky ve velkém počtu a samozřejmě jsou tady i noví kluci'', říká stálice kosteleckého Béčka Radek Doležel

,,Největší rozdíl oproti minulým sezónám vidím v šířce kádru. Scházíme se zatím i na tréninky ve velkém počtu a samozřejmě jsou tady i noví kluci'', říká stálice kosteleckého Béčka Radek Doležel

Ahoj Rado, i tebe vítám v horkém křesle našich rozhovorů. Po výtečném nedělním utkání jsem ani tebe nemohl nechat v klidu. Zápas v Dobromilicích se povedl, že?
Ahoj trenére, správce sítí, redaktore, funkcionáři a v pár minutách i spoluhráči. (úsměv) Je to tak, povedl se až nad očekávání dobře. Jsem rád, že se podařilo rozhodnout už v polovině prvního poločasu, odskočili jsme soupeři o 3 góly a vyhnuli se tak patáliím, které nás tam potkaly minulou sezonu. Druhý poločas už byl trochu volnější, ale je super, že i když nás bylo na zápase tolik, že se mohlo dostat na všechny.

Po dvou kolech 2 výhry a skóre 12:0. V čem aktuálně vidíš největší sílu kosteleckého Béčka?
Asi kvalitní trenér. (smích) Největší rozdíl oproti minulým sezónám vidím v šířce kádru. Scházíme se zatím i na tréninky ve velkém počtu a samozřejmě jsou tady i noví kluci, přidal se k nám i Pirlo (Ondřej Chytil) po štaci v Áčku. To všechno nám hrozně pomohlo. Sice je ještě brzo to hodnotit, ale zdá se mi, že si to zatím poměrně dobře sedlo a občas se na nás snad dá i dívat. Samozřejmě když chceš jako fanoušek vidět Kasťu (Martina Kastnera), musíš vyčíhnout správné tři minuty, než se zraní. (smích)

Zatím je samozřejmě čas cokoliv predikovat, ale je vidět, že tým je nastaven dobře. Vládne i v kabině pohoda?
Ano, jak říkám, letos si to, podle mě, sedlo dobře. Samozřejmě zatím se vyhrává, tak není důvod řešit něco nepříjemného, ale věřím, že i kdyby se prohrálo, tak v kabině to bude v pohodě.

V létě přišly do Béčka nové tváře a na jednu akvizici se ještě čeká, která by se měla připojit na příští zápas s Plumlovem. Jak bys řekl, že se noví kluci adaptovali? Pozvedli kvalitu rezervního týmu?
Určitě jo. Mám pocit, že zapadli dobře, tak snad mají stejný pocit. (úsměv)

Ještě se musím vrátit k zápasu v Dobromilicích, kde se ti podařilo vstřelit hattrick. Jako spíše sváteční střelec to musí být radost, když se něco takového povede, co? Bude nějaká speciální prémie do šatny?
Nejdříve jsem se chtěl ohradit proti tomu svátečnímu střelci, ale je pravda, že už si ani nepamatuji, kdy jsem dal předtím naposledy gól. (smích) Někteří spoluhráči sice namítali, že nic z toho nevypadalo jako gól, ale zápis hovoří jasně. Každopádně to samozřejmě potěší. Speciální prémii si ještě musím rozmyslet, protože už tak trenérův sazebník pokut vykazuje „lichvářské znaky“, nemluvě o jeho zvrácené aplikaci. (smích)

Můžeš vypíchnout nějaké utkání, na které se letos na podzim nejvíc těšíš a proč?
Vyloženě se těším na poslední podzimní zápas 5.11. do Brodku u Konice. Taková destinace na konec potěší vždycky… Jinak se celkem těším na zápas proti rezervě Čechovic, hraje za ně švagr, tak doufám, že je přejedeme.

Áčko v divizi, novinky jak na webu, tak na sociální sítích. V klubu tak dochází k docela razantním změnám, které musí být na první pohled vidět. Dotýká se to i našeho Béčka případně i tebe osobně? Jak tyto změny vnímáš?
Už je na čase, aby to někdo veřejně řekl. Na sociálních sítích odvádíš Davide skvělou práci! (úsměv) Jinak účast Áčka v divizi je samozřejmě úspěch. Z časových důvodů to nestíhám moc sledovat, jediné, co bych zmínil a co mě trochu mrzí, že zatím nedostávají víc prostoru kluci, kteří si ji minulý rok vykopali, ale do toho se Áčku plést nebudu.

V sobotu na hody hrajeme před zábavou s rezervou Plumlova. Jak vidíš následující utkání? Udržíme se prozatímní neporazitelnost?
Věřím, že to dopadne dobře.

Radku, děkuji ti za rozhovor a doufám, že to nebyl Tvůj poslední hattrick v letošní sezóně. máš nějaký vzkaz pro fotbalové fanoušky?
Já tomu zase tak nevěřím, ale díky za důvěru, trenére. (smích) Fanouškům můžeme jedině poděkovat, že chodí a že se na nás vydrží dívat a občas přijedou i na nějaké to venkovní utkání. Snad se jim letos odvděčíme nějakým slušným umístěním.

print Formát pro tisk