FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Máme zde další rozhovor s novopečeným kapitánem našeho Áčka

Máme zde další rozhovor s novopečeným kapitánem našeho Áčka

Ahoj Jakube, nemohli jsme si nevšimnout, že jsi novým kapitánem našeho Áčka. Jak se tato situace vyvrbila? Byla volba kapitána v šatně?
Ahoj, určilo se pár jmen a z nich se v šatně volil kapitán

Jaký je to pocit být kapitánem divizního mužstva?
Je to pro mě nová zkušenost a pokusím se naplnit důvěru spoluhráčů, jak nejlépe zvládnu.

Máme za sebou první zápasy v divizi, v čem vidíš největší sílu našeho týmu? Vnímáš naopak i věci, na kterých je potřeba neustále pracovat a zlepšovat se?
Největší sílu vnímám v nasazení a přístupu, dobře napadáme a chodíme do brejků. Určitě jsou věci, na kterých je potřeba pracovat, ale to souvisí hlavně s tím, že máme mladé mužstvo a většina z nás hraje divizi poprvé. Všechno přijde časem. (úsměv)

Pro naše fanoušky jsi poměrně nové jméno. Hraješ v Kostelci teprve druhou sezónu, kdy jsi minulý rok přestoupil z Protivanova. Jak se ti zatím angažmá v Kostelci líbí?
V Kostelci je to fajn. Povedla se nám sezóna v krajském přeboru, jsem přesvědčen, že na ní navážeme. Jak kluci, tak i vedení je ambiciózní. Těším se na další sezóny v kosteleckém dresu.

Co je tvá primární práce na hřišti? Máš nějaké zvláštní pokyny od trenérů? Nebo trenérské duo snaží držet systém a danou strategii?
Vyplňuji prostor před stopery, snažím se odebírat balóny a přerušovat akce soupeře. Máme spíš obecně dané, co jako mužstvo máme hrát a kde se jako jednotlivci pohybovat. Jinak to trenéři nechávají na nás.

Jak vidíš ambice Kostelce v divizi?
Ty nejvyšší. (úsměv) Samozřejmě uvidíme v průběhu sezóny. Máme kvalitní mladý tým. Můžeme hrát vyrovnaně s kýmkoli.

Kubo, děkuji za rozhovor a ať se Ti daří. Je něco, co bys chtěl vzkázat našim čtenářům, fanouškům nebo třeba i realizačnímu týmu?
Chtěl bych poděkovat za podporu a návštěvnost, která je podle mě nadstandartní. My se vám budeme snažit odvděčit kvalitními výkony.

print Formát pro tisk