Zdroj: https://fcknh.cz/aktuality/acko-ma-noveho-trenera-z-urcic-prichazi-petr-gottwald  |  Vydáno: 24.6.2024 8:32  |  Autor: David Pírek

Áčko má nového trenéra, z Určic přichází Petr Gottwald

Áčko má nového trenéra, z Určic přichází Petr Gottwald

Povedené záchránářské tažení Juraje Šulce a Jakuba Zatloukala dalo příslib divize i na další sezónu. Trenérské duo však nekončí úplně. Juraj Šulc by měl pokračovat v analytické činnosti a Jakub Zatloukal může zaskakovat při trénincích. Kažodpádně jsme velice rádi, že můžeme Petra v klubu přivítat.

Nový kouč má za sebou mnohaleté trenérské zkušenosti z fotbalového prostředí. Od mládežnických kategorií v 1. SK Prostějov až po trénovaní seniorských kategorií v Kralicích, Určicích a ve Smržicích. Zároveň má za sebou i ligové zkušenosti jako hráč, kdy hrál na přelomu tisíciletí za pražské Bohemians. Za Bohemians nasbíral osm ligových startů, následně přidal starty i v první slovenské lize za Duklu Trenčín, hrál za první tým Prostějova, vyhrál univerziádu v Buffalu, kde dal vítězný gól ve finále, vyzkoušel si angažmá v Jižní Koreji, byl na testech v Číně a zahrál si Intertoto Cup.

Teď bude novým lodivodem našeho Áčka v dalším ročníku 4. ligy.