Zdroj: https://fcknh.cz/aktuality/vedeni-klubu-se-po-delsi-uvaze-rozhodlo-odvolat-hlavniho-trenera-lubomira-keluce  |  Vydáno: 30.4.2024 8:24  |  Autor: David Pírek

Vedení klubu se na základě posledních výsledků a nepovedenému utkání v Přerově rozhodlo odvolat hlavního trenéra Lubomíra Keluce

Společně s ním skončil na vlastní žádost i Petr Kupka jako asistent. Miroslav Knápek nadále zůstává vedoucím mužstva. Tým převzal do konce sezóny jako hlavní trenér Juraj Šulc, pravou rukou mu bude Jakub Zatloukal.

Každá etapa jednou končí. Tahle byla hodně dlouhá a hlavně velice úspěšná. Trenér A týmu se tak určitě nesmazatelně zapsal do historie kosteleckého fotbalu.

O to těžší bylo se pro tento krok rozhodnout…

Do klubu přišel Lubomír Keluc jako trenér na jaře v roce 2018 ke družstvu starších žáků, jenž převzal po Jurajovi Šulcovi. V týmu tehdy mimo jiné figurovali Marek Hradečný, Vojtěch Kořenovský či Martin Kučera, kteří oblékají kostelecký dres dodnes. V následující sezóně a až do roku 2019 vedl tyto kluky v dorostu. Jako trenér mužů naskočil na jaře 2020, kdy tato část i následující sezóna byla ovlivněna pandemií a oba ročníky se nedohrály. Od sezóny 2021/2022 již konečně vedl kompletní ročník soutěže. V tomto ročníku se umístil s 50 body na 2.místě 1.A třídy sk. B. a postoupil společně s prvními Čechovicemi do krajského přeboru. V následné sezóně 2022/2023 se družstvu v krajském přeboru rovněž neskutečně dařilo a skončili jsme pouze o skóre na 2. místě za prvním Jeseníkem a opět postoupil společně s týmem historicky poprvé do 4.nejvyšší soutěže.

Je třeba na tomto místě poděkovat za dlouholetou spolupráci, za neskutečnou porci práce, kterou pro Kostelec odvedl. Za postupy, kdy to společně s týmem dotáhl do 4. ligy – divize.

Budeme chtít poděkovat i osobně na některém z následujících domácích utkání, případně na závěr sezóny, společně s hráči a fanoušky.