FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Více než 20 let reprezentuje kostelecký fotbal, nyní válí v Béčku. V Áčku se o víkendu také neztratil. To je náš Ondřej Chytil

Více než 20 let reprezentuje kostelecký fotbal, nyní válí v Béčku. V Áčku se o víkendu také neztratil. To je náš Ondřej Chytil

Ahoj Ondřeji, i tebe vítám v horkém křesle pro naše rozhovory. Sezónu jsme nejspíš lépe začít nemohli a výsledkově i herně se nám daří. Čím to?
Ahoj Davide. Před sezonou přišli noví kluci, sem tam přijde někdo z Áčka. Navíc kádr je opravdu široký, na některé posty jsou 2-3 hráči, kteří by dle mě hráli určitě v ostatních tymech z OP. A pokud se nepletu, spousta hráčů, co teď nastupuje, tak v posledních letech hrávali na krajské úrovni a skvěle to doplnilo osu tymu, která tu už hraje nějaký rok spolu.

Ano, máme široký kádr, což je super, ale nese to sebou i fakt, že ne všichni se kolikrát vlezou na soupisku. Jak tohle vnímáš?
Věřím, že pro obě strany to je nepříjemné, jak pro trenéra, tak pro samotné hráče.

Do zápisu střelců jsi se sám zapsal 4x. Střelecky se však vede více klukům a dohromady máme nastříleno 33 branek. Co bylo nebo je pro střeleckou pohodu klíčové?
Když dám 4 góly i já, tak opravdu vládne střelecká pohoda. (smích) Tak oproti minulé sezóně nechodíme do zakončení ve 2-3 lidech, ale jsme schopni to dotáhnout v daleko větším počtu a víceméně každý je schopný dát gól, což se tuhle sezonu ukázalo a všichni hráči si věří.

Dle interních informací se daří držet i tréninkovou morálku. Je to taky jeden z bodů, který vede k dobrým výsledkům?
Určitě, trénuje se v průměru v 15 lidech, takže se tohle musí někde projevit, minimálně to ukazuje na dobrou atmosféru v týmu.

Teď máme před sebou zápasy rezerv. Konkrétně Otaslavice, Čechovice a Konice. Poslední jmenovaná s námi úspěšně drží krok. Co bude pro tyto zápasy klíčové?
Klíčové bude, jak k tomu přistoupíme. Letos jsme schopni hrát s každým týmem v okresním přeboru a s trochou štěstí ho i porazit.

Z posledního zápasu jsi si odnesl zranění, které tě na hřiště nějakou chvíli nepustí. Budeš kluky podporovat na lavičce svou přítomností, pokud to čas dovolí? Nebo si rád odpočineš od fotbalu celkově?
No, snad to nebude na cely podzim. (smích) Kluky určitě přijdu podpořit.

První polovina podzimu se bude tento víkend lámat do té druhé. Jak bys celkově zhodnotil působení Béčka v OP a zároveň máš na srdci něco, co bys chtěl vzkázat našim čtenářům a fanouškům?
Tak hodnoceni Béčka nemůže být jiné než pozitivní. Snad se bude nadále stejně dařit i ve zbytku podzimu. Fanouškům bych vzkázal, ať chodí podporovat jak Béčko, tak i naše Áčko, kterému se zatím nepovedlo kvalitní výkony přetavit v body, a právě fanoušci můžou být tím rozhodujícím faktorem, co by klukům mohl pomoct.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.