FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

V dalším z rozhovorů jsme si vzali na paškál Michala Škrabala, který se zatím prezentuje skvělými výkony.

V dalším z rozhovorů jsme si vzali na paškál Michala Škrabala, který se zatím prezentuje skvělými výkony.

Ahoj Michale, nemohli jsme si nevšimnout tvých skvělých výkonů z posledních zápasů našeho Áčka. Střelecky se ti daří. Určitě cítíš herní pohodu… nebo?
Ahoj, děkuji za pochvalu. Ano už od prvních tréninků jsem se cítil velmi dobře a jsem moc rád, že se mi to podařilo přenést do zápasů, doufám, že v těchto výkonech budu pokračovat co možná nejdéle.

Jak všichni víme, divize je pro Kostelec velká věc. Jak vidíš naše ambice v soutěži?
Ano to určitě je. Po prvním úspěšně zvládnutém mistrovském utkání si osobně myslím, že bychom se mohli pohybovat někde v klidném středu tabulky, ale těžko říct. I další zápasy ukázaly, že na to máme, i když to výsledkově ne vždycky vyjde. Třeba budeme bojovat o ty nejvyšší příčky, jako v krajském přeboru. To vše záleží na nás, jak poctivě budeme pracovat a rvát se o body.

Máš i nějaké osobní ambice, co se týká fotbalu? Kdo je tvůj vzor?
Osobní ambice rozhodně mám. Kdyby přišla nějaká nabídka z vyšší soutěže, tak bych jí určitě zvážil a možná i přijal. To vše, ale záleží na tom, jak se budu prezentovat v soutěži. Mým velký fotbalovým vzorem je už od dětství Lionel Messi, který je velmi podobným typem hráče jako já. (úsměv)

Máme za sebou první zápasy v divizi, v čem vidíš největší sílu našeho týmu? Vnímáš naopak i věci, na kterých je potřeba neustále pracovat a zlepšovat se?
Náš první divizní zápas se vyvedl fantasticky a i v ostatních zápasech jsme výrazně neztráceli. Věřím, že v těchto výkonech budeme pokračovat. Naší největší sílou je určitě herní nasazení, aktivní pohyb a dobrá kombinační hra. Zaměřit bychom se měli na začátky poločasů, kdy působíme někdy až moc lehkovážně.

Pro naše fanoušky jsi poměrně nové jméno. Hraješ v Kostelci teprve druhou sezónu, kdy jsi minulý rok přestoupil z Konice/Slovácka. Jak se ti zatím angažmá v Kostelci líbí?
Do Kostelce jsem přišel v polovině ledna, kdy nám začala zimní příprava a díky velkému zájmu trenéra Lubomíra Keluce jsem zde přestoupil. V Kostelci se mi zatím velice líbí, je tu skvělá parta lidí, se kterýma je tu velká sranda, hlavně po vyhraném zápase.

Co je tvá primární práce na hřišti? Máš nějaké zvláštní pokyny od trenérů? Nebo se trenérské duo snaží držet systém a danou strategii?
Žádné zvláštní pokyny od trenérů nemám. Hlavně chtějí, abych byl silný na míči, spoluhráčům vytvářel co možná nejvíc gólových příležitostí a nějaký ten gól dal.

Trenérský štáb nově doplnil bývalý hráč Petr Kupka, jak vnímáš jeho přínos v trénincích a zápasech?
Peťu vnímám dobře, hlavně při trénincích, kde se stará převážně o kondiční a herní část tréninků, v zápase musím ale upřímně říct, že moc nevnímám, co se děje na lavičce.

Michale, děkuji za rozhovor a ať se i Tobě daří. Je něco, co bys chtěl vzkázat našim čtenářům, fanouškům nebo třeba i realizačnímu týmu?
Taky děkuji. Jenom bych chtěl poděkovat všem, co se podílejí na veškerém servise a chodu klubu.

print Formát pro tisk