FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Povelikonoční Víkendoffka

Povelikonoční Víkendoffka

Áčku skončila šňůra výher ve Všechovicích, Béčko opět bez bodů

Tatran Všechovice : FC Kostelec na Hané 5:3 (3:1)

Branky: 18. Konečný, 74. Los, 89. Závodný. Žluté karty: 20. Konečný, 37. Zbožínek, 40. Bárta. Diváků: 253.

Sestava Kostelce: Bárta – Fajstl, Popelka, Zbožínek (46. Lužný), Procházka (46. Škrabal) – Konečný (67. Grulich), Závodný, Los, Klimeš (67. Hruban), Skalník – Preisler.

V devatenáctém kole zajížděli kluci z Áčka do Všechovic, kde chtěli potvrdit poslední tři výhry a nadále udržet jarní neporazitelnost. Ne, že by to v nedělním zápase nešlo, ale proti tomu byl hlavně výkon kluků z jedničky, kterým se utkání především směrem do defenzivy hrubě nepovedlo. Jak hodnotil výkon trenér Lubomír Keluc?

„Diváci viděli ofenzivní hody a hned osm branek, takže především fanoušci domácích barev museli jít domů opravdu spokojení, že během Velikonoce viděli něco takového. Co se týče divizních parametrů, tak toho tam bylo pramálo. Domácí se na branky ani nenadřeli. Já mám opravdu rád komedie, ale tohle je i na mě moc. Občas bych řekl, že to bylo horší než úroveň I.B třídy. Nechci tím nijak zhoršovat výkon domácích, ale co jsme tam vytvářeli my, tak to by měly tak děti v mateřské škole ve výtvarce, aby z toho měl aspoň někdo požitek.‘‘ „V páté minutě prohráváme o dvě branky a do poločasu padnou další dvě ze standardek. To ani nekomentuji a beru to na sebe, že jsem to chlapcům asi špatně vysvětlil. Budeme si to muset ukázat na tréninku, jak se to dělá u žáčků. Pro nás je to poučení, že nic není zadarmo, a pokud k tomu nepřistoupíte dobře a kvalitně, tak budeme prohrávat. Obrany neexistovaly a mohlo to skončit 9:6.“ „Třeba nám to zase pomůže k té práci, která byla vidět a teď se vytratila. Teď nás čeká Holešov, který na jaře ještě neztratil bod a bude to nesmírně těžké. Doma snad budeme chtít předvést daleko lepší výkon a bodovat. Doma by se prohrávat nemělo. My pro to uděláme maximum a ojedinělý výpadek snad odčiníme.“

Béčko na jaře stále bez bodů

Sokol Držovice – FC Kostelec na Hané B 5:4 (2:1)

Branky: 4. a 80. Chytil, 78. Doležel, 87. Holoubek. Žlutá karta: 41. Vymazal, 44. Kintr, 47. Piňos, 86. Doležel. Diváků: 80.

Sestava Kostelce: Kintr – Piňos, Tichý, Pavlíček, Holoubek – Grulich, Doležel, Baláš, Kučera – Chytil, Vymazal. Střídali: Světlík, Pírek, Kastner, Božek, Tinka, Drčka.

Pohledem trenéra Davida Pírka:

„Tento zápas mi ukázal, že tam kde jsme měli na podzim štěstí, na jaře máme smůlu. První půl hodinu jsme hráli relativně dobře, byli víc na míči a tvořili si šance. I když k ideálu to mělo daleko. Soupeř si nevytvořil skoro nic až na pár standardek. A právě ty dnes rozhodly zápas. Obrana dnes nefungovala a nepodrželi nás ani gólmani. Ale vesměs jsme dostali 5 branek po chybách. Darovali jsme soupeři vítězství na zlatém podnose. Hrát posledních 15 minut na vítězství nestačí, ale za ten výkon v závěru zápasu musím kluky pochválit.“

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.