FC KOSTELEC NA HANÉ oficiální webové stránky
FB Instagram Tabule online
Kategorie: Aktuality

Nepovedený víkend pro obě naše mužstva

Nepovedený víkend pro obě naše mužstva

Áčko prvního nezaskočilo a odjelo bez bodů

FC Strání : FC Kostelec na Hané 5:1 (4:1)

Branky: 10. Hruboš, 21., 28. a 74. Miklovič, 38. Nomilner – 33. Závodný. Rozhodčí: Prokůpek – Šimoník, Korch. Žluté karty: 50. Závodný, 89. Skalník. Diváků: 269.

Sestava Kostelce: Bárta – Konečný, Zbožínek, Pavlíček (46. Lužný), Fajstl (46. Grulich) – Skalník, Škrabal (82. Brhel), Závodný, Hruban, Klimeš – Holub (65. Preisler).

Přetěžký úkol čekal na naše Áčko v rámci 21. kola divize skupiny „E“, kde vyrazilo na půdu lídra ze Strání s cílem se pokusit překvapit. Favorit a aspirant na třetí ligu ale potvrdil své postavení a v domácím prostředí nám na cestu domů hned pět branek. I přes jasný výsledek ale nebyl trenér kritický a sportovně uznal kvality soupeře. Jak utkání hodnotil Lubomír Keluc?

„Nehráli jsme na míči špatně, ale soupeř každou naši chybu dokázal trestat. Hrál rychle nahoru a snažil se jít do koncovky. Nekombinoval, ale přišel adresný nákop na Mikloviče. Měli to všechno naučené. K tomu chodí v co největším počtu do vápna, my tohle nemáme a v tom byl rozdíl. Rozhodují se tím zápasy. Stáli proti nám siloví kluci, pomalu to byli kulturisti a my jsme si s tím nebyli schopni poradit.‘‘ „Jsou branky, kterým jde zcela jednoduše předejít, a pak ty, kdy vás soupeř dokáže přehrát. Dnes tam taky byly věci, které prostě dělat nemůžeme, jestli chceme držet čisté konto. Musím ale říct, že to nebylo o bránění celého mužstva, ale spíše obraně. Nechat se jednoduše překopnout a nemít to zajištěné, to jsou prostě základy. A ty nám tam dnes několikrát chyběly.“ „Tentokrát nemám klukům co vytknout. Nekritizoval bych je. I přes chyby jim nemůžu nic upřít, mám jen pozitivní odezvu. Kdo tady byl, tak se musel bavit, protože se hrál fantastický a úžasný fotbal. Domácí byli efektivní, ale kluci hráli dobře, bojovali, makali a výsledek neodpovídá dění na hřišti. Přesto je zasloužený, Strání dalo pět branek a mohlo dát ještě tři.“

Béčko v krizi

Sokol Plumlov B : FC Kostelec na Hané B 2:0 (2:0)

Branky: 4. Křesala, 15. Frantík. Rozhodčí: Minx – Milar. Žluté karty: Bez žlutých karet. Diváků: 55.

Sestava Kostelce: Drčka – Synek, Tichý, Pavlíček, Piňos – Holoubek, Doležel, Baláš, Kučera – Chytil, Grulich. Střídali: Něnička, Světlík, Lužný, Tinka, Kintr, Vymazal, Zavadil.

Pohledem trenéra Davida Pírka:

„Nám se utkání opět nepovedlo. Soupeř měl za celý zápas 3 šance. Dvě skončily gólem a jedna na našem břevně. Spíš než fotbal to bylo dobývání plumlovské bašty, která si to ale zkušeně hlídala a nám se do plných nedařilo. Šance jsme měli, některé byly stoprocentní, ale ani jednu jsme neproměnili. Když nedáš gól, nemůžeš vyhrát. Herně to je ale od nás na jaře hodně za očekáváním, a to jak mým, tak i našich fanoušků.“

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.