Mladší žáci rss

Program týdne (18.11. - 24.11.)

Program týdne:

Úterý -- trénink 16:00 - 17:00 (sraz 15:45 !!) hala Čechy pod Kosířem

pátek --trénink 17:00 - 18:30 tráva KNH

VÍKEND VOLNÝ !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 15.11.2019 21:35  |  Přečteno: 39x  |  Komentářů: 0

Program týdne (4.11. - 10.11.)

Program týdne:

Pondělí -- trénink 16:00 - 17:30 (sraz 15:45 !!) hala v Kosteleci

Úterý -- trénink 16:00 - 17:00 (sraz 15:45 !!) hala Čechy pod Kosířem

Pátek -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec (pod světly na bočním hřišti)

VÍKEND VOLNÝ !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.11.2019 13:33  |  Přečteno: 8x  |  Komentářů: 0

Program týdne (28.10. - 3.11.)

Program týdne:

Útery -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec (pod světly na bočním hřišti)

Středa -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec (pod světly na bočním hřišti)

Pátek -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec (pod světly na bočním hřišti)

Sobota -- zápas Horká (9:00 sraz hřiště Kostelec, 10:00 výkop)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 28.10.2019 21:48  |  Přečteno: 9x  |  Komentářů: 0

Program týdne (21.10. - 27.10.)

Program týdne:

Útery -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec

Středa -- přátelák 1.HFK Olomouc (sraz 15:30 na hřišti KNH, 16:30 výkop)

Pátek -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec

Sobota -- zápas Medlov (9:00 sraz hřiště Kostelec, 10:00 výkop)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 20.10.2019 21:57  |  Přečteno: 51x  |  Komentářů: 0

HALOVÉ TURNAJE 2019/20

HALOVÉ TURNAJE 2019/20

LISTOPAD -- 30.11.(Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, 11:00-14:30),

PROSINEC -- 8.12.(Nezamyslice 13:00 - 17:30), 15.12.(KNH odpolední: FK MĚSTO ALBRECHTICE, ŘÍKOVICE-ŽALKOVICE, JESENEC-DZBEL, HNĚVOTÍN, FC KORYČANY),

LEDEN -- 11.1.(Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, 11:00-14:30), 18.1.(Němčice), 26.1.(Nezamyslice 13:00 - 17:30)

ÚNOR -- 23.2.(Nezamyslice 13:00 - 17:30)

BŘEZEN --1.3.(Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, 8:00 -11:00), 8.3.(Nezamyslice 13:00 - 17:30)

DALŠÍ BUDOU DOPLNĚNY !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 8.10.2019 19:36  |  Přečteno: 38x  |  Komentářů: 0

Program týdne (7.10. - 13.10.)

Program týdne:

Útery -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Pátek -- trénink ZRUŠEN

Neděle -- zápas Zubr Přerov (9:00 sraz hřiště Kostelec, 10:00 výkop)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 5.10.2019 14:02  |  Přečteno: 39x  |  Komentářů: 0

Program týdne (30.9. - 6.10.)

Program týdne:

Útery -- návštěva pohárového utkání Sigmy Olomouc, doprava řešena individuálně, sraz u hlavní vchodu do stadionu Sigmy (fanshop) v 16.40h !!

Středa -- zápas Haná PV (17:00 sraz UMĚLKA za místním, 18:00 výkop)

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Neděle -- zápas Jesenec - Dzbel (9:30 sraz hřiště ve Dzbelu, 10:30 výkop)

ŽÁDÁM RODIČE O DOHLED NAD PRAVIDELNOU DOCHÁZKOU KLUKŮ NA TRÉNINK + příspěvky do konce týdne !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 21.9.2019 23:18  |  Přečteno: 13x  |  Komentářů: 0

Program týdne (16.9. - 22.9.)

Program týdne:

Útery -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Sobota --zápas Mikulovice (12:00 VÝKOP, sraz 8.05 na hřišti v KnH))

ŽÁDÁM RODIČE O DOHLED NAD PRAVIDELNOU DOCHÁZKOU KLUKŮ NA TRÉNINK, MUSÍME MAKAT DÁL, AŤ SE KLUCI DOSTANOU HERNĚ DO DOBRÉ FORMY A MOHOU PŘIJÍT KONEČNĚ VÝHRY + příspěvky !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 16.9.2019 20:54  |  Přečteno: 39x  |  Komentářů: 0

Program týdne (9.9. - 15.9.)

Program týdne:

Útery -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- zápas v Tovačově (17.00 výkop)

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Neděle --zápas Újezdec (10:00 VÝKOP, sraz 9.00 v šatně na hřišti KnH))

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 6.9.2019 21:27  |  Přečteno: 42x  |  Komentářů: 0

Program týdne (2.9 - 8.9.)

Program týdne:

Útery -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + SCHŮZKA RODIČŮ 18:35 !

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Neděle --3. oficiální zápas sezóny Šumperk (15:30 VÝKOP -doprava a nominace ve středu )

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.9.2019 13:57  |  Přečteno: 9x  |  Komentářů: 0

Program týdne (19.8 - 25.8.)

Program týdne:

Útery (20.srpna) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Středa (21.srpna) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Pátek (23.srpna) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Sobota (24.srpna) --1. oficiální zápas sezóny NOVÝ MALÍN (16:30 VÝKOP -doprava a nominace bude doplněna na začátku týdne)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 16.8.2019 14:56  |  Přečteno: 20x  |  Komentářů: 0

Program týdne (12.3 - 18.3.)

Program týdne:

Útery (13.srpna) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Čtvrtek (15.srpna) -- trénink 17:30 - 19:00 tráva hřiště Kostelec

Pátek (16.srpna) -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec

Autor: Martin Nadymáček  |  Vydáno: 16.8.2019 10:45  |  Přečteno: 11x  |  Komentářů: 0