Mladší žáci rss

Strana:  1 2   další »

Program týdne (21.10. - 27.10.)

Program týdne:

Útery -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec

Středa -- přátelák 1.HFK Olomouc (sraz 15:30 na hřišti KNH, 16:30 výkop)

Pátek -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec

Sobota -- zápas Medlov (9:00 sraz hřiště Kostelec, 10:00 výkop)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 20.10.2019 21:57  |  Přečteno: 34x  |  Komentářů: 0

MŽ: Bruntál - Kostelec (19.10.2018, 11:00)

Nominace:
Filip Pekr, Adam Bureš, Denis Doležel,Roman Koláček, Ondra Hájek, Martin Chytka, Karel, Štěpa Bláha, Vojta, Lukáš Hrubý, Honza Kumstát,Dena F., Petr Filouš

S sebou kopačky,chrániče, pití, termo, mikinu, věci do sprchy !!

Sraz 08:30 na parkovišti u hřiště KNH !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 16.10.2019 19:28  |  Přečteno: 3x  |  Komentářů: 0

MŽ: Kostelec - Zubr Přerov (13.10.2019, 10:00)

Nominace:
Filip Pekr, Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Martin Chytka, Karel, Štěpa Bláha, Vojta, Lukáš Hrubý, Dava Voráč,Honza Kumstát, Adam Vyskočil, Dan F.

S sebou kopačky,chrániče, pití, termo, mikinu, věci do sprchy !!

Sraz 09:00 na hřišti KNH, výkop 10:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 11.10.2019 14:53  |  Přečteno: 6x  |  Komentářů: 0

HALOVÉ TURNAJE 2019/20

HALOVÉ TURNAJE 2019/20

LISTOPAD -- 30.11.(Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, 11:00-14:30),

PROSINEC -- 8.12.(Nezamyslice 13:00 - 17:30), 15.12.(KNH odpolední: FK MĚSTO ALBRECHTICE, ŘÍKOVICE-ŽALKOVICE, JESENEC-DZBEL, HNĚVOTÍN, FC KORYČANY),

LEDEN -- 11.1.(Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, 11:00-14:30), 18.1.(Němčice), 26.1.(Nezamyslice 13:00 - 17:30)

ÚNOR -- 23.2.(Nezamyslice 13:00 - 17:30)

BŘEZEN --1.3.(Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, 8:00 -11:00), 8.3.(Nezamyslice 13:00 - 17:30)

DALŠÍ BUDOU DOPLNĚNY !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 8.10.2019 19:36  |  Přečteno: 36x  |  Komentářů: 0

Program týdne (7.10. - 13.10.)

Program týdne:

Útery -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- trénink 16:30 - 18:00 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Pátek -- trénink ZRUŠEN

Neděle -- zápas Zubr Přerov (9:00 sraz hřiště Kostelec, 10:00 výkop)

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 5.10.2019 14:02  |  Přečteno: 39x  |  Komentářů: 0

MŽ: Jesenec - Dzbel - Kostelec na Hané (6.10.2019, 10:30)

Nominace:
Filip Pekr, Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel, Štěpa Bláha, Petr Filouš, Vojta, Lukáš Hrubý,

S sebou kopačky,chrániče, pití, termo, mikinu, věci do sprchy !!

Sraz 09:30 na hřišti ve Dzbelu (Dzbel 124), výkop 10:30 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.10.2019 20:59  |  Přečteno: 33x  |  Komentářů: 0

MŽ: Haná PV - Kostelec (2.10.2019, 18:00)

Nominace:
Filip Pekr, Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel, Štěpa Bláha, Petr Filouš, Vojta, Honza Kumstát (?), Lukáš Hrubý

S sebou kopačky,chrániče, pití, termo, mikinu, věci do sprchy !!

Sraz 17:00 na hřišti za místním nádražím PV, výkop 18:00 UMTRA !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 30.9.2019 21:52  |  Přečteno: 7x  |  Komentářů: 0

Program týdne (30.9. - 6.10.)

Program týdne:

Útery -- návštěva pohárového utkání Sigmy Olomouc, doprava řešena individuálně, sraz u hlavní vchodu do stadionu Sigmy (fanshop) v 16.40h !!

Středa -- zápas Haná PV (17:00 sraz UMĚLKA za místním, 18:00 výkop)

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Neděle -- zápas Jesenec - Dzbel (9:30 sraz hřiště ve Dzbelu, 10:30 výkop)

ŽÁDÁM RODIČE O DOHLED NAD PRAVIDELNOU DOCHÁZKOU KLUKŮ NA TRÉNINK + příspěvky do konce týdne !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 21.9.2019 23:18  |  Přečteno: 12x  |  Komentářů: 0

MŽ: Mikulovice - KNH (21.9.2019, 12:00)

Nominace:
Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel, Štěpa Bláha, Petr Filouš, Vojta, Lukáš Hrubý

S sebou kopačky,chrániče, svačinu, pití, termo, mikinu, bundu, nějaké drobné, VĚCI DO SPRCHY !!

Sraz 08:10 na hřišti v KNH, výkop 8:20 odjezd, návrat po 16h !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 20.9.2019 20:23  |  Přečteno: 0x  |  Komentářů: 0

MŽ: Mikulovice - KNH (21.9.2019, 12:00)

Nominace:
Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Karel, Štěpa Bláha, Petr Filouš, Vojta,

S sebou svačinu, pití termo, mikinu, bundu, nějaké drobné, VĚCI DO SPRCHY !!

Sraz 08:10 na hřišti v KNH, výkop 8:20 odjezd, návrat po 16h !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 20.9.2019 20:22  |  Přečteno: 37x  |  Komentářů: 0

Program týdne (16.9. - 22.9.)

Program týdne:

Útery -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Sobota --zápas Mikulovice (12:00 VÝKOP, sraz 8.05 na hřišti v KnH))

ŽÁDÁM RODIČE O DOHLED NAD PRAVIDELNOU DOCHÁZKOU KLUKŮ NA TRÉNINK, MUSÍME MAKAT DÁL, AŤ SE KLUCI DOSTANOU HERNĚ DO DOBRÉ FORMY A MOHOU PŘIJÍT KONEČNĚ VÝHRY + příspěvky !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 16.9.2019 20:54  |  Přečteno: 39x  |  Komentářů: 0

MŽ: Kostelec - Újezdec (15.9.2019, 10:00)

Nominace:
Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Filip Pekr, Karel, Štěpa Bláha, Petr Filouš, Martin Voráč,

Sraz 09:00 na hřišti v KNH, výkop 10:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 13.9.2019 13:39  |  Přečteno: 40x  |  Komentářů: 0

MŽ: Tovačov- Kostelec (11.9.2019, 17:00)

Nominace:
Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Filip Pekr, Vojta, Karel, Štěpa Bláha, Petr Filouš, Martin Voráč, Nicolas Bross,Honza Kumstát(?)

Sraz 16:00 na hřišti v Tovačově (Nádražní 658, Tovačov), výkop 17:00 !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 8.9.2019 20:27  |  Přečteno: 10x  |  Komentářů: 0

Program týdne (9.9. - 15.9.)

Program týdne:

Útery -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Středa -- zápas v Tovačově (17.00 výkop)

Pátek -- trénink 17:00 - 18:30 tráva hřiště Kostelec + TENISKY NA BĚHÁNÍ !!

Neděle --zápas Újezdec (10:00 VÝKOP, sraz 9.00 v šatně na hřišti KnH))

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 6.9.2019 21:27  |  Přečteno: 41x  |  Komentářů: 0

MŽ: Šumperk - KNH (8.9.2018, 15:30)

Nominace:
Adam Bureš, Roman Koláček, Ondra Hájek, Denis Doležel, Martin Chytka, Filip Pekr,Filda H., Vojta, Karel, Štěpa Blaha, Petr Filouš, Dan, Lukáš Rubeš

Sraz 13:10 na parkovišti u hřiště v KNH !!

Autor: Patrik Synek  |  Vydáno: 3.9.2019 20:46  |  Přečteno: 14x  |  Komentářů: 0

Strana:  1 2   další »